ARA02129091696

Beyoğlu Taksim Temizlik Şirketi

Beyoğlu Taksim temizlik şirketi genel temizlik ile alakalı konularda ücretsiz keşif ile hizmet sunar.  Alanında uzman temizlik şirketi olarak firma tüm sorumlulukları üstlenir. Bu sayede sizlere ekstra bir iş kalmaz. Gözünüz arkada kalmadan profesyonel bir ekip ile temizlik hizmeti verilir.

Uygun temizlik fiyatı konusunda araştırma yapmadan rahatlıkla firmamızla çalışabilirsiniz. Kaliteli ve prensip sahibi firmamız kaliteli temizlik malzemeleri ile hizmet sunar. Bunun yanında iş teslimlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiririz. Temizlik hizmeti almayı düşünmeniz durumunda ekip arkadaşlarımıza güvenebilirsiniz.

Beyoğlu Taksim Temizlik Şirketi Ofis Temizliği

Beyoğlu Taksim temizlik şirketi ofis temizliği konusunda talebinize uygun olarak çalışmalarımızı sürdürürüz.

  • Ofislerinizde bulunan camları temizlerken iş sağlığı ve güvenliğine uygun şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz.
  • Masa, sandalye, çerçeve, cam, lavabo, mutfak ve tuvaletlerin temizliği ve hijyenini sağlamak adına titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz.
  • Verdiğimiz hizmetlerde ihtiyacımız olan tüm temizlik malzemeleri firmamız tarafından karşılanır.

Beyoğlu Taksim Temizlik Şirketi İnşaat Sonrası Temizlik

Beyoğlu Taksim temizlik şirketi inşaat sonrası temizlik en çok uzmanlaştığımız konulardan biridir. İnşaat sonrası temizlik işlemlerinin son derece zorlu olduğunun farkındayız. Ekiplerimiz talebi karşılayacak şekilde donanımlı ekipmanlarla çalışmalarını sürdürür.

  • Pencere önündeki iç ve dış mermerlerin kazınarak silinmesi, peteklerin içlerinde bulunan tozların arındırılması
  • Camların ince kazıma jiletleri ile silikon, harç, boya ve etiketlerden arındırılması
  • Mutfak tezgâhı, kapı, dolap, tezgâh altındaki tozların temizlenmesi
  • Lavabo, tuvalet ve banyolardaki fayanslarda derz kalıntılarının titiz bir şekilde temizlenmesi işlemlerini gerçekleştiririz.

Ekiplerimiz belirtilen saatlerde adresinize gelerek temizleme işlemlerini gerçekleştirir. Temizleme işleminin bitmesinin ardından detaylı bir şekilde kontrol işlemlerini sağlarız.

beyoglu-taksim-temizlik-sirketi

Beyoğlu Taksim Temizlik Şirketi Otel Temizliği

Beyoğlu Taksim temizlik şirketi otel temizliği konusunda deneyimli firmalardan biriyiz. Firma olarak otellerinizde tek seferlik ya da periyodik temizlik işlemlerini gerçekleştiririz. Bizimle iletişime geçerek size uygun olan günlerde randevu alabilişiniz. Hizmetlerimizi müşteri memnuniyetine özen göstererek gerçekleştiririz. Temizlik konularında her zaman güvenli çözümler üretiriz. İşlerinizin aksamasına izin vermeyecek şekilde günlük olarak ya da mesai saatleri dışında temizlik işlemlerini gerçekleştirebiliriz.

Otellerde kir ve lekelerin çıkarılması için kullanmış olduğumuz temizlik ürünleri aynı zamanda anti bakteriyel olması ile dikkat çeker. Böylece temizlik yaptığımız yüzeylerde yalnızca görünen kirleri arındırmayız. Bunun yanında zararlı bakterilerin de yok edilmesini sağlarız.

Beyoğlu Taksim Temizlik Şirketi Villa Temizliği

Beyoğlu Taksim temizlik şirketi villa temizliği konusunda öncü konumundayız. Firmamızdan köşk, yalı, villa temizliği konularında hizmet alabilirsiniz. Dilediğiniz zaman ekiplerimiz adresinize gelerek temizlik malzemeleri ve makineleri ile çalışmalarını gerçekleştirir. Villalarla çeşitli makinalar ile titiz bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Oda, salon, mutfak ve bahçe temizliği işlemlerini gerçekleştiririz.

Beyoğlu Taksim Temizlik Şirketi Ev Temizliğibeyoglu-taksim-temizlik-sirketi

Beyoğlu Taksim temizlik şirketi ev temizliği konusunda profesyonel hizmet sunarız. Saygılı, titiz ve hijyenik bir şekilde çalışmalarımızı sürdürürüz. Bunun yanında personellerimiz son derece güler yüzlüdür ve müşteri memnuniyetine önem verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...