ARA02129091696

Beyoğlu Boş Ev Temizliği

beyoglu-boş-ev-temizligi

Beyoğlu boş ev temizliğinde inşaat aşamasından yeni çıkmış ya da bir önceki kiracı tarafından boşaltılmış evlerde, kapsamlı bir temizlik planı uygulanması gerekiyor. Özellikle hor kullanılmış ya da uzun süre temizlik görmemiş alanlarda, bu işi profesyonellere bırakmak en doğru tercih olacaktır. Çünkü bu süreç zaman ve emek sarfiyatı bakımından oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Kullanım durumuna ya da boş kalma süresine göre içeride pek çok toz ve kalıntı birikebilir. Bunlar toz ve yağ birikintilerinden, inşaat sonrası zeminlerde ve yüzeylerde kalan iz ve kırıntılara kadar, her şekilde olabilmektedir. Beyoğlu Boş ev temizliği şu gibi durumlarda ihtiyaç duyulan bir hizmet koludur;

 • Yapım aşaması bitmiş bir evin inşaat kalıntıları
 • Tadilat sonrası kalıntılar
 • Önceki kullanımlardan kalan atık ve tozlar

Bir haneye taşınmadan önce muhakkak elden geçirilmesi gerekmektedir. Boya-badana ve tadilat gibi uygulamaların yanı sıra kapsamlı bir temizlik muhakkak uygulanmalıdır. Evin veya ofisin içinde eşya bulunmuyor olması kolay bir temizlik süreci anlamına gelmemektedir. Çoğunlukla, hali hazırda ikamet edilen hanelerden daha fazla emek harcanan bir durumla karşıya karşıya kalınmaktadır. Buna daha çok, tadilat ve inşa sonrası durumlar neden olmaktadır. Bunun yanı sıra; yerleşmiş kirler, kapalı kısımlarda -özellikle mutfak ve banyoda- biriken yağ kalıntıları özel bir ihtimam gerektirebilir.

Beyoğlu Boş Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Beyoğlunda boş ev temizliği nasıl yapılır konusuna gelecek olursak bir mekanın, taşınma öncesinde uygun bir yaşam alanına dönüştürülmesi esastır. Hijyen koşullarına uygun bir ortam oluşturmak, sağlık açısından da önem taşımaktadır. Eşyalarınızı yerleştirmeden önce tüm yüzeylerin sterilize edilmesi gerekiyor. Hanelerin temizlenmesi tabi ki süreklilik arz eden bir durum. Fakat bir meskene taşınmadan önce, her metrekarenin atık ve pisliklerden arındırılması ayrı bir süreç. Bu işlem sırasında, standart uygulamalar şu şekilde sıralanabilir;

 • Zemindeki kalıntılar toplanır.
 • Elektrikli aletlerle süpürme işlemi yapılır.
 • Kapı ve pencere pervazları ile cam yüzeyler silinir.
 • Kombi peteklerinin iç ve dış yüzey temizliği yapılır.
 • Tek tek odalar ve salon temizlenir.
 • Duvar yıkama işlemi yapılır.
 • Banyo fayansları, lavabolar, tuvalet, küvet ya da duşa-kabin bölümleri dezenfekte edilir.
 • Mutfak dolapları ve ankastreler silinir.
 • Varsa balkon ve teraslar da yıkanır.
 • Son olarak zemin paspasla tozlardan arındırılır.

Tüm bu uygulamaların yeterli bir ekipmanla ve gerekli temizlik ürünleriyle yapılması gerekmektedir. En iyi sonucu alabilmek adına bu unsurlara dikkat edilmesi şart. Görünüme yansıyan bir temizlikten ziyade; dezenfekte ve sterilize gibi müdahaleler önem teşkil ediyor.

Bu uygulamalara ek olarak; evin büyüklüğüne göre personel ihtiyacı ve uygulama planı belirlenir. Çünkü, kullanımda olmayan alanların temizliği detaylı ve zahmetli bir iş olabilmektedir. Hızlı ve itinalı bir uygulama için tüm ihtiyacın önceden belirlenip planlanması doğru olacaktır.

Beyoğlu Boş Ev Temizliği

Beyoğlu Boş Ev Temizliği Fiyatları

Beyoğlu boş ev temizliği fiyatları temizliği yapılacak eve göre değişkenlik göstermektedir. Hane içlerinin temizliği konusunda hizmet veren firmaların kendilerine has bir fiyat politikası vardır. Fakat genel olarak fiyatı belirleyen; alanın metrekaresi, ihtiyaç duyulan personel sayısı gibi etkenlerdir. Kendi başınıza yapacağınız temizlik hem yeterli olmayabilir, hem de aşırı malzeme tüketimine sebep olarak bütçenizi sarsabilir.

Beyoğlu Temizlik Şirketi, tüm hizmet dallarında olduğu gibi, boş ev temizliği aşamasında da müşterilerine kolaylık sağlayan bir prensibi benimsemektedir. Bu doğrultuda amaç; ekonomik koşullarda verilen bir hizmetin aynı zamanda memnuniyet verici bir seviyede olmasıdır. Teknik uygulamalar, özenli bir çalışma ve bilgi birikimini gerekli kılan özelliklere sahip. Bu yüzden Beyoğlu Avant Temizlik olarak, tüm personel ve gerekli teçhizat kullanımında üst düzey bir performans göstermeyi amaçlar. Memnuniyet garantili teknik uygulamalar için firmamız yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Yorum (4)

 • Gülüzar Çiğ| Ağustos 4, 2018

  Beyoğlu temizlik şirketi ile çalışmak istiyorum ancak sizlere bir kaç konuda soru sormak istiyorum. Öncelikle personel yapınız nasıl yani, sigortalı mı , deneyimlimi, evimde bir şey kırılması durumunda ne oluyor. Kısacası hizmet esnasında ortaya çıkan her şey için bizlere bilgi vere bilir misiniz. Beyoğlu apartmanlarında ki daireler eski yapılar olması nedeni ile çok fazla dikkatli olunması gerekiyor bunun için ne gibi önlemler aldınız öğrene bilir miyim.

 • Ayşe Kaplan| Haziran 20, 2021

  Sanırım son zamanlarda yaptıgımız en doğru tercih Kale temizlik. Evimizi, en özel yaşam alanımızı gönül rahatlıgıyla sizlerin tecrübesine kalitesine bırakmaktan cok memnum. Bu zamana kadar destek aldıgım beyoğlu temizlik şirketleri arasında sizin çalışma ekibinizin uslubu, özverisi bir başka. Her şey için tesekkür ederim.

 • Habibe| Eylül 17, 2021

  Ev temizliği için fiyatlarınız nedir?

  • admin| Eylül 17, 2021

   Eviniz hakkında detaylı bilgi almam gerekiyor, iletişim numaramızdan bize ulaşırsanız yardımcı olabiliriz

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
  Loading...