ARA02129091696

Beyoğlu İnşaat Sonrası Temizlik

Beyoğlu İnşaat Sonrası Temizlik

Beyoğlu inşaat sonrası temizliği oldukça komplike bir eylemdir. Yeni imar edilmiş yapısal konfigürasyonlarda, birçok yapı artığı ve baş edilmesi güç kalıntılar bulunur. Bunlar doğru ve kusursuz bir temizlik programıyla ekarte edilmezlerse, hem yüzeylerde kalıcı hasara neden olacak hem de ortamda hijyen ve sağlık koşullarına negatif etki edecektir. Bir yapının ikamete hazır duruma gelebilmesi, yapısal dokunuşların nihayete erdirilmesi ile mümkün olmaz.

İnşâsı biten her bir yapıda, genel ve detaylı temizlik programları gerçekleştirilmelidir. İnşaat sonrası temizlik uygulamalarında; ikinci el bir yapının temizlik prosedüründen farklı olarak, daha donanımlı bir ekipman ve deneyimli personel ihtiyacı gündeme gelecektir. Bunun için de profesyonel ve deneyimli temizlik firmalarından destek almanız gerekiyor.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Bu sorunun cevabına geçmeden önce, temizlik şirketlerinin muhtevasında yer alması elzem bazı maddelere değinmek yerinde olacaktır. İlk kullanım öncesi, bir yapı organizasyonunun iç alan temizliği yapılacaksa, bu hizmetin sağlanacağı firmanın da bazı kriterleri taşıyor olması gerekiyor. İşte birkaç maddeyle, temizlik firmalarının taşıması gereken nitelikler;

 1. Kurumsal ve nitelikli şirket yapılanması
 2. Yasal gerekliliklere uygun sertifika ve izin belgeleri
 3. Son teknolojik temizlik ekipmanları
 4. Eğitimli ve deneyimli personel ağı
 5. Firmanın referans değerleri
 6. Randevu gün ve saatlerine gösterilen hassasiyet
 7. Firmanın sektörel deneyimi
 8. Fiyat politikası
 9. İş güvenliği ve hijyen standartlarına bağlılık

Bu nitelikleri bünyesinde barındıran bir beyoğlu temizlik şirketi, en kreatif temizlik programını hayata geçirecektir. İnşaat sonrası kalıntıların bertaraf edilmesi ve yapının kullanılabilir bir seviyeye ulaştırılması aşağıdaki adımların atılması ile kanalizedir:

 • Boya kalıntılarının yok edilmesi
 • Cam üzerinde tabakalaşmış kir ve lekelerin arındırılması
 • Yüzeysel atıkların deterjan ve kir sökücü kimyasallar ile temizlenmesi
 • İnce toz ve partiküllerin endüstriyel makineler ile vakumlanması
 • Kuru ve ıslak temizlik programlarının gerçekleştirilmesi
 • Harç, etiket ve silikonlardan tüm yüzeylerin kurtarılması
 • Pencere oluklarındaki atıkların giderilmesi
 • Lavabo, mutfak, banyo ve wc gibi alanlara özel dokunuşların gerçekleştirilmesi
 • Ahşap mobilyaların, kapı ve dolapların tozlarının silinmesi
 • Parkelerin üzerindeki leke ve izlerin yok edilmesi

Beyoğlu İnşaat Sonrası Temizliği Ücretleri Nelerdir?

Beyoğlu inşaat temizliği ücretleri nedir sorusuna gelecek olursak;bazı yapısal niteliklerin belirlenmesi ile saptanabilmektedir. Tabi ki burada, temizlik firmalarının fiyat çizelgeleri de belirleyici bir etken. Temizlik şirketlerinin genel paketleri; mekanların metrekaresine, hacmine ve yapısal açıklıkları, dolaplar, oda sayısı gibi ek bilgilerin analizine bağlı olarak oluşturulur. Firmamız, uygun fiyatlar ve üstün performans ilkesi ile yolan alan bir kuruluş.

Temizlik ihtiyacı olan tüm iç yapılarda, özel ve etkin bir temizlik programı hayata geçiren kurumumuz, bütçe dostu bir hizmet sunumunu hayata geçirmektedir. İç mekanların tüm atık ve kirlerden arındırılması, daha sağlıklı ve konforlu iş & yaşam alanlarına kavuşmanıza katkı sağlayacaktır. Bu yönde hizmet veren kurumların, profesyonel bir faaliyet sergilemesi yaşam düzeyine direkt etki eden unsurlar arasında. Firmamızın ekonomik paketleri ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi için, müşteri destek hattımızdan ve alternatif iletişim kanallarımızdan komünikasyona geçebilirsiniz.

Yorum (2)

 • Merve Çelik| Eylül 9, 2021

  Beyoğlunda bulunan 3+1 evim için beyoğlu temizlik şirketini tercih ettim. Profesyonel eğitim kadrosuyla gelip evimi pırıl pırıl yaptılar. Ellerinize sağlık emekleriniz için teşekkür ederim

 • Hazal Yerli| Eylül 9, 2021

  Beyoğlundaki mağazamızda tadilat sonrası temizlik yaptırdık. Temizlikten ve personellerden oldukça memnun kaldık. Çok ilgilendiler, ilgilerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum. Bundan sonra favori temizlik şirketim sizsiniz

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
  Loading...