ARA02129091696

Beyoğlu Dış Cephe Temizliği

beyoglu-dıs-cephe-temizligi-sirketi

Beyoğlu Dış Cephe temizliği alanında şirketimiz oldukça geniş bir referans sayısına sahiptir. Bölgemizde iş yeri, ofis ve özel kurumların yer alması nedeni ile dış cephe temizliği talepleri oldukça fazladır. Dış cephe temizlikleri ortalama senede iki defa yapılması gerekmektedir. Camlar, kompozitler ve reklam panolarının altı aylık periyotlar içerisinde silinmesi durumunda bina dış cepleri görsellik açısından oldukça dikkat çekici olacaktır.

Dış cephe temizliklerinde bir çok yöntem seçeneği vardır bu yöntemleri hangisi en uyun ise ona göre bir program yapılmaktadır. Bunun için öncelikle temizlenecek alan için keşi yapmaktayız. Yapmış olduğumuz keşif sonrasında en uygun yöntem veya yöntemler için karar vererek uygulamada ortaya çıkabilecek problemleri de netleştirip ona göre bir çalışma planı çıkartıyoruz.

Sepetli Vinç ile Dış Cephe Temizliği

Bu yöntem dış cephelerin temizliğinde en çok kullanılan seçeneklerimiz arasındadır. Çünkü genelde binaların dış cepheleri düz alanlardan oluşmaktadır. Sepetli vinç boyutlarına göre 27’lik 45’lik gibi seçeneklere sahiptir. Ve genelde max 2 cam silme personeli ile hizmet verilmektedir. Bu çalışmadan vinç operatörünün de büyük önemli vardır. İş kazalarının önüne geçilebilmesi için yeterli tecrübeye sahip olmalıdır. Aynı zamanda sepetli vinç ile yapılacak dış cephe temizliklerinde o günün hava şartlarına göz önüne alınmalıdır. Sert rüzgar, yağmurlu havalarda bu çalışmalar yapılmamalıdır. Beyoğlu Temizlik Şirketi olarak bu konularda çok dikkatli hareket etmekteyiz.

Beyoğlu Vinç Dış Cephe Temizlik Şirketi

Dağcı Yöntemi ile Dış Cephe Temizliği

Özellikle çok yüksek olan binalarda kullanılan bir yöntemdir. Tabi yükseklik yanında çok fazla eğim olan dış ceplerin daha güvenilir şekilde siline bilmesi içimde bu yöntem en geçerli seçenekler arasındadır. Ancak her ne kadar çözüm yönünde bir seçenek olsa da iş sağlığı ve güvenliği adına tehlikelidir. Bunun için mutlaka görev alacak personelin eğitimlerini almış ve gerekli yetki belgelerinin olması şarttır. Aynı zamanda kullanmış oldukları güvenlik araç ve gereçlerinin gerekli kalitede olmasına dikkat edilmelidir. Bizler temizlik şirketi olarak bu konuda gerekli olan tedbirleri almaktayız.

Dağcı Yöntemi Dış Cephe Temizliği Şirketi

Asansörlü Dış Cephe Temizliği

Asansörlü sistemler ile kurulan cam silme işlemlerinde teknik olarak kurulum aşamaları uzun sürse de e güvenilir ve etkili yöntemler arasında yer almaktadır. Bu çalışmalar özellikle 15 kat ve üstü bina yapılarının dış cephelerinin silinmesi için kullanılmaktadır.

Asansörlü Dış Cephe Temizliği Firması

Uzatma Yöntemi ile Dış Cephe Temizliği

Genelde ofislerin dış cephe temizliklerinde kullanılan ve 4 ile 8 metre arasında uzunluklara sahip özel sopalar ile yapılan temizlikleri içermektedir. Bu temizlik seçeneğinde etkili bir çalışma için mutlaka uygun sopalar olmalıdır. Ancak özellikle inşaat sonrası yapılacak dış cephe temizliklerinde çok etkili bir sonuç üretmeyecektir. Sadece daha öne bir çok defa temizleme işleminden geçmiş dış cepheler için önermekteyiz.

Uzatma Yöntemi Dış Cephe Temizliği Şirketi

Beyoğlu Temizlik Şirketleri arasında profesyonel hizmet ve kurumsal anlayış ile dış cephe temizliklerinde öncü bir firma olmanın getirdiği sorumluluk dahilinde çalışmaktayız.

Beyoğlu Dış Cephe Cam temizlikleri dışında bir çok hizmet seçeneğimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz sayfasını inceleyerek talep edeceğiniz hizmet için bizlere ulaşa bilirsiniz. İletişim sayfasında bizlerle iletişim kura bileceğiniz telefon, adres ve iletişim formuna ulaşa bilirsiniz.

Yorum (2)

 • Hasan Karaca| Mayıs 29, 2017

  Beyoğlun da yer alan sitemizin dış cephe temizliğini Beyoğlu temizlik şirketi ile anlaşma sağlayarak yaptırdık. Kendilerinden ve ekiplerinden çok memnun kaldık. Sorunsuz hizmet veren bir şirket bulmak bu zamanda oldukça zordur. Ama saolsunlar bizlere hiç bir zorluk çıkarmadan çalışmaları tam istediğimiz gibi tamamladılar.

 • Mehmet Karlı| Eylül 9, 2021

  Beyoğlunda mobilya imalatı yaptığımız iş yerimizin dış cepe cam temizliği sayesinde tanıştık kendileriyle son derece profesyonel hizmet veriyolar hiç bir sorun yaşamadık söz verdikleri gibi 2 gün içerisinde bitirdiler kendilerinden çok memnun kaldık.

 • Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
  Loading...