ARA02129091696

Beyoğlu Temizlik Şirketimize ait olan beyoglutemizliksirketi.com resmi web adresinin kullanım konuşları gayet açık ve nettir. Sitemizde hizmetlerimiz hakkında detaylandırıcı bilgiler yer almaktadır. Bu bilgilerin okunması için herhangi bir kısıtlama yoktur. Aynı zamanda referanslarımız, iletişim kanalları bilgilerini içeren sayfa içerikleri de mevcuttur.

Web sitemizde konu içerikleri altına yer alan yorum bölümünden sitemizi ziyaret eden diğer kullanıcılara fikir, öneri ve tecrübelerinizi aktara bilirsiniz. Bu konuda tek kısıtlama yasal bir problem oluşturacak cümlelerden uzak durmanızdır. Aynı zamanda sitemize kötü amaçlı yazılım ve kodlama gönderme gibi bir çabanız olması söz konusu olduğunda ip ve diğer bilgileriniz yasal kurumlarla paylaşılacaktır ve gerekli yaptırımlar yasal süreçler işletilecek şekilde yerine getirilecektir.

Kullanım koşullarımız konusunda yeterli bilgiye ulaşamadığınız düşünüyorsanız bizlerle telefon, mail ve iletişim formu kanallarını kullanarak talepte buluna bilirsiniz. Beyoğlu Temizlik Şirketi olarak müşteri memnuniyeti her zaman önceliklerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır.