ARA02129091696

Beyoğlu Koltuk Yıkama

Beyoğlu koltuk yıkama hizmeti sunan firmamız, İstanbul’da yer alan temizlik firmaları içerisinde bilinen ve diğer temizlik şirketlerine verdiği hizmetin kalitesiyle fark atmıştır. Her türlü hizmeti bulabileceğiniz firmamız, verilen hizmetlerin tamamında profesyonel ve güvenilir bir yaklaşım sergilemektedir.

Beyoğlu Koltuk Yıkama
Beyoğlu Koltuk Yıkama Şirketi

Koltuklar günlük yaşantımızda önemli bir yere sahip olan, kimi zaman günün yorgunluğunu attığımız, kimi zamanda koyu sohbetler ettiğimiz eşyalardan ibarettir. Bu denli çok kullanılan bu eşyaların ise periyodik aralıklarla temizlenmesi ve hijyenik görünümünü koruması gerekecektir.

Beyoğlu Koltuk Yıkama Nasıl Olmalı? Profesyonel Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılır?

Avant Beyoğlu Temizlik Şirketi alanında tecrübeli ekip arkadaşlarımız hizmet vermektedir. Koltuklar gün içerisinde çok sayıda toz, mikrop, yiyecek kırıntısı ve sıvı içeriklerine maruz kalır.

Bu içeriklerin hemen hepsi koltuklarınızda yer tutar ve her yere mikrop saçar. Bu nedenle belirli aralıklarla temizlenmesi gereklidir. Donanımlı ekipmanlara sahip firmamızda yalnızca birkaç saat içerisinde ilk günkü hijyenine kavuşabilecektir.

Profesyonel koltuk yıkama işi yapan ekip arkadaşlarımız ilk olarak koltuklarınızın detaylı bir şekilde tozunu alır. Toz alma işlemi sonrasında koltuklar ıslatılır ve halı şampuanı ile güzelce köpürtülür.

Köpürtme işlemi sonrası fırçalanarak, derinlere ulaşan lekelerin tekrar yüzeye ulaşması sağlanır. İyice fırçalanan lekeler, durulanarak koltuklardan uzaklaştırılır. Tamamen temizlenen koltuklar yalnızca bir gün içerisinde kuruyarak, hijyenik görünümüne ulaşabilecektir.

Beyoğlu Koltuk Yıkama Hizmetinde Kullanılan Ürünler Nelerdir?

Beyoğlu koltuk yıkama hizmetinde kullanılan ürünler, alerjik olmayan ve antibakteriyel özelliği bulunan temizlik malzemeleridir. Kimyasal zararlı madde içermeyen tüm bu malzemeler, sağlığınızı olumsuz etkilemeyecektir. Lekeleri hızlı bir şekilde çözen temizlik malzemelerimiz, koltuklarınızın ihtiyacı olan hijyene kavuşabilmesini sağlayacaktır.

Beyoğlu Koltuk Yıkama Hizmetinden Nasıl Yararlanırım?

Beyoğlu koltuk yıkama hizmeti alabilmeniz için öncelikle firmamız ile irtibata geçerek randevu almanız gerekecektir. Randevu için sizin ve firmamızın müsaitlik durumuna göre gün ve saat belirlenecektir. İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Belirtilen gün ve saat içerisinde adresinize ulaşım sağlayan ekip arkadaşlarımız, koltuklarınızı yıkayarak ihtiyacınız olan hizmeti sizlere sunacaktır. Müşteri memnuniyeti oluşturabilmek için 7 gün 24 saat çalışan firmamız, uygun fiyat tarifesi ile de beklentinizi karşılayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...