ARA02129091696

Beyoğlu AVM Temizliği

Beyoğlu AVM temizliği hizmeti alabileceğimiz firmamız, temizlik sektöründe oldukça uzun bir zamandır yer almaktadır. Temizlik şirketleri, günümüzde birçok yaşam alanının hijyen ve düzen ihtiyacını karşılayan kurumlar arasındadır. Oldukça geniş bir alan üzerine kurulu olan AVM’ler her gün yüzlerce farklı insanın uğrak yeridir. Bu denli insan sirkülasyonun yaşanması, bu alanların en çok kirlenen yerlerden biri olmasına neden olmaktadır. Düzenli ve hijyenik görünmeyen AVM’ler, hem hastalık yayabilmekte hem de pek çok insan tarafından tercih edilmemektedir.

Beyoğlu AVM Temizliğinde Profesyonel Hizmet Almanın Avantajları Nelerdir?

Beyoğlu AVM temizliğinde profesyonel hizmet almanın avantajları bir hayli fazladır. AVM’ler alışveriş ihtiyacının giderildiği, günün yorgunluğunun atıldığı, insanların eğlenmek için geldiği yaşam alanlarından bir tanesidir. Akla gelebilecek birçok neden için AVM’lere gidilmesi gerekebilir.

Gün içerisinde birçok insanı misafir eden AVM’ler temizlenmezse hijyenik ve düzenli bir görünüm sunamaz. Ayrıca birçok hastalıkta bu hijyen eksikliği sebebiyle birçok kişiye yayılabilir. Kapsamlı ve verimli bir temizlik için ise profesyonel dokunuşlar yapan şirket veya kişiler tercih edilmelidir. Profesyonel bir hizmet aldığınız Beyoğlu AVM temizliği sizlere şu avantajları sunacaktır;

 • Sağlık koşullarına uygun kimyasal ürün içermeyen malzemelerle temizlik yapılır.
 • İş güvenliği sağlanan tecrübeli çalışanlardan hizmet almanız mümkün olur.
 • Müşterileriniz rahatsızlık duymadan kapsamlı ve titiz bir temizlik yapılabilir.
 • Daha kısa sürede istenilen profesyonel temizliğe ulaşabilmek mümkün olur.

Beyoğlu AVM Temizliği Kapsamında Verilen Hizmetler Nelerdir?

Beyoğlu AVM temizliği kapsamında verilen hizmetler oldukça geniş ve ayrıntılıdır. Bu nedenle verilen güvenilir ve profesyonel hizmet sonrasında AVM’ler yeniden hijyenik ve ihtişamlı bir görünüme kavuşabileceklerdir. Firmamız tarafından verilen Beyoğlu AVM temizliği hizmetleri ise şu şekildedir;

 • Zemin ve duvarların süpürülüp silinmesi,
 • Camların silinip temizlenmesi,
 • Ortak kullanım alanlarının silinip ve temizlenmesi,
 • Yürüyen merdivenler ve yangın merdivenlerinin temizlenmesi,
 • Asansör ve cam korkuluklarının temizliği,
 • Açık alan ve otoparkların temizlenmesidir.

AVM temizliği fiyatları, AVM’de temizlenmesi gereken alanın boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Firmamız tarafından sunulan güvenilir ve profesyonel temizlik hizmetlerinde uygun fiyat tarifesine yer verilmektedir. Bunun yanı sıra alanında tecrübeli çalışanlarımız tarafından yapılan detaylı hizmetlerimiz garantili olarak sizlere sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, fiyat tarifesinde cazip rakamlara yer vererek bu anlamda da beklentinizi karşılayabilmeyi hedeflemektedir. Şirketimiz bünyesinde verilen tüm temizlik hizmetleri, garantili olup yaşayabileceğiniz olası mağduriyetlerin önüne geçilebilecektir. Bu kapsamda, alanında eğitimli ve deneyimli personel kadromuzdan kusursuz bir hizmet alabilmeniz için bir telefon etmeniz yeterli olacaktır. Bir telefon kadar uzağınızdayız. Hemen arayın.

Beyoğlu Cam Temizliği

Beyoğlu cam temizliği hizmeti alabileceğiniz, firmamız profesyonel ve güvenilir bir çalışma prensibine sahiptir. Temizlik hizmetleri, hemen her yaşam alanında ihtiyaç duyulan konuların başında gelmektedir. Özellikle cam temizliği, kadınların hiç hoşlanmadığı, tek başına yapmakta zorlandığı temizlik türleri arasındadır. Bu kapsamda istenilen düzeyde temizlik elde edilebilmesi için, profesyonel ellere ihtiyaç duyulacaktır.

Beyoğlu Cam Temizliği Nasıl Olmalı?

Beyoğlu cam temizliği yapan firmamız, tecrübeli ekibi sayesinde tamamen müşteri odaklı profesyonel bir hizmet sunabilecektir. Temizlikte cam konusu ikinci plana atılsa da aslında yaşam alanlarının temizliği konusunda camlar oldukça önemlidir. Çünkü camlar temizlenmediği takdirde diğer tüm alanlar temizlense de toz ve mikrop girişi devam edecektir.

Bu nedenle temizlikten verim alınabilmesi için ilk olarak camların temizliğine önem verilmesi gerekecektir. Hava şartları, zorlu kış koşulları camların dışını fazlasıyla kirletir. İçeriye hava girmesi ise, camın ve yaşam alanlarının iç kısmının kirlenmesine neden olacaktır. Camlar en ince ayrıntısına kadar, etkili temizlik ürünleri ile birkaç kez silinerek temizlenmelidir.

Beyoğlu Cam Temizliği Avantajları Nelerdir?

Beyoğlu cam temizliği avantajları sayesinde, yaşam alanlarınızın hijyenik ve sağlıklı görünebilmesini destekleyecektir. Özellikle yüksek katlı binalarda tek başına profesyonel bir cam temizliği yapılabilmesi mümkün olmayacaktır. Ancak, bu konuda yeterli ekipmana ve tecrübeye sahip çalışanlarımız üst düzey bir hizmet sunabilecektir. Firmamızdan alacağınız cam temizliği hizmetimizin avantajları ise şunlardır;

 • Profesyonel cam temizliği ile yaşam alanları dışarıdan da hijyenik ve temiz görünebilir.
 • Cam temizliği sayesinde pencereler açıldığında içeriye toz ve kir dolmayacaktır.
 • Yüksek katlı evlerde de istenilen cam temizliği elde edilebilir.
 • Normalde saatlerinizi alan cam temizliği, profesyonel ellerden alındığında yalnızca dakikalar içerisinde yapılabilecektir.

Beyoğlu Cam Temizliği Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Beyoğlu cam temizliğinde kullanılan malzemeler tamamen sağlıklı ve zararsız ürünlerdir. Antialerjik özelliği bulunan bu ürünler, kimyasal içermeyen son derece etkili malzemelerdir. Sağlığa hiçbir zararı olmadığı için kullanım sonrası kişilerin herhangi bir olumsuzluk yaşaması söz konusu olmayacaktır.

Beyoğlu temizlik şirketi cam temizliği fiyatları, silinecek cam sayısı ve boyutlara bağlı olarak farklılık gösterecektir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, her bütçeye uygunluk gösteren fiyat tarifelerine sahiptir. Kendinize bir iyilik yapın ve oldukça yorucu olan cam temizliğinde bütçe dostu fiyatlar için bize ulaşın.

Beyoğlu Okul Temizliği

Beyoğlu Okul Temizliği
Beyoğlu Okul Temizliği

Beyoğlu okul temizliği hizmeti sunan firmamız, uzun yıllardır bu sektörde varlığını sürdürebilmektedir. İstanbul temizlik şirketleri arasında bir adım öne çıkan firmamızın çalışanları, alanında uzman ve yeterli tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır.

Okullar çocukların eğitim yuvaları olarak nitelendirildiği için hayatımızda büyük yer tutar. Gün içerisinde yüzlerce çocuğa yuva olan okullar aslında mikroplar ve bakterilerin en fazla bulunduğu alanlardır. Bu nedenle, temizlik konusunda daha titiz bir çalışma prensibi ile yaklaşılması gerekecektir.

Beyoğlu Okul Temizliği Nasıl Yapılır? Profesyonel Temizlik Hizmetinde Neler Yapılmaktadır?

Beyoğlu okul temizliği profesyonel temizlik hizmetlerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Hastalıkların en önemli bulaş kaynakları hiç kuşkusuz çocuklardır. Önlem alma konusunda daha dikkatsiz olan çocuklarda kalabalık ortamlar risk taşımaktadır.

Bu nedenle okullarda periyodik ve kapsamlı bir temizliğin yapılması şarttır. Aksi halde çocukların sağlığı tehlike girebilecektir. Firmamızda okul temizliği adı altında şu hizmetlere yer verilmektedir;

 • Okuldaki sınıf ve odalar havalandırılarak, çöplerin tamamı toplanır.
 • Her odada bulunan zemin, duvar, cam, dolap ve sıraların detaylı olarak temizliği yapılır.
 • Merdivenlerin, yemekhane ve diğer ortak kullanım alanları en ince ayrıntısına kadar temizlenir.
 • Tuvalet ve lavaboların temizliği yapılır.
 • Okul bahçesi temizlenerek, süpürme işlemi gerçekleştirilir.

Beyoğlu okul temizliğinde kullanılan ürünler alerjik olmayan, antibakteriyel özelliği bulunan, zararlı kimyasallar içermeyen ürünlerdir. Çocukların ve öğretmenlerin sağlığını ön planda tutan firmamız kaliteli ve zararsız temizlik ürünleri kullanmaya gayret göstermektedir.

Beyoğlu Okul Temizliği Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?

Beyoğlu okul temizliği fiyatları, müşterilerimizin bütçesine uygunluk göstermektedir. Okul temizliğinde belirlenen fiyat içeriği okulun durumu, temizlenecek alanın boyutuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Temizlenecek okulun durumuna göre firmamız tarafından çalışacak personel sayısını belirler. Temizlik sırasında, müşterilerin talepleri ve geri bildirimine önem verilmektedir. Bu kapsamda temizlikte beğenilmeyen her detay yeniden gözden geçirilecektir.

Firmamız ile çalışmak istemeniz halinde, yalnızca telefon üzerinden randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Beyoğlu okul temizliği hizmeti sunan firmamız, daima detaylı ve garantili şekilde çalışmaktadır. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz ekibimiz, müşteri memnuniyetini oluşturabilmek amacıyla var gücüyle çalışmaktadır.

Beyoğlu Villa Temizliği

Beyoğlu Villa Temizliği

Beyoğlu villa temizliği yapan firmamız, özenli çalışma prensibi ile yaşam alanlarının kusursuz bir görünüme ulaşabilmesini sağlamaktadır. İstanbul temizlik şirketleri arasından bir adım öne çıkmayı başaran şirketimiz, uzun süredir sektörde varlığını sürdürmektedir.

Konforlu bir yaşam alanı olan villalar, düzenli ve etkin temizlenmediği takdirde hijyenik problemler ortaya çıkabilecektir. Oldukça büyük olan villaların, yardım olmadan temizliğinin yapılması ise oldukça zordur. Bu noktada Beyoğlu Avant Temizlik Şirketi olarak ihtiyaç duyacağınız kapsamlı ve titiz temizlik konusunda beklentinizi karşılayabilecektir.

Beyoğlu Villa Temizliği Nasıl Yapılır? Profesyonel Temizlik Hizmetlerimiz Neleri Kapsıyor?

Beyoğlu villa temizliği yapan Beyoğlu temizlik şirketi tecrübeli ve donanımlı ekip çalışanlarına sahiptir. Ekip arkadaşlarımız hijyenik ve profesyonel bir temizlik anlayışını benimsemekte olup, bu noktada var gücü ile çalışmaktadır.

Firmamız, villanız ne kadar büyük olursa olsun en ince ayrıntısına kadar saatler içerisinde temizleyerek, müşteri memnuniyetinizi oluşturabilecektir. Şirketimiz villanın bölümlerinden olan ek olarak parke, ıslak zemin, koltuk, havuz, garaj, dış cephe, cam, kapı, mutfak, avize, aydınlatma, duvar, halıfleks gibi alanların temizliğini yapabilecektir.

Beyoğlu Villa Temizliğinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Beyoğlu villa temizliğinde kullanılan malzemelerin temiz içerikli olmasına da büyük önem verilmektedir. Kimyasal ürün kullanımından kaçınan ekip arkadaşlarımız, eşyalarınıza ve yaşam alanlarınıza zarar vermeyen etkili ürünler tercih etmektedir. Beyoğlu Avant Temizlik Şirketi villa temizliği sırasında gerekli olan bez, sünger, fırça, deterjan gibi akıllara gelen tüm ürünleri kendisi temin etmektedir. Buda temizlik hizmeti alan kişiler için ekstra bir ekonomik külfet oluşturmanın önüne geçecektir.

Beyoğlu Villa Temizliği Fiyatları Nelerdir?

Beyoğlu villa temizliği fiyatları, belirli kriterlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fiyat bilgisinde villanın boyutu, eşyalı ya da boş olması, inşaat sonrası olup olmadığı gibi detaylara yer verilmektedir. Müşterilerin bütçesine uygun fiyat tarifesine sahip firmamız, bir telefon ile sizler için en uygun tarihte randevu oluşturabilecektir. Randevu için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Yaşam alanınızın büyüklüğüne göre, ekip arkadaşlarımızın sayısı artış göstermektedir. Sabahın erken saatlerinde teslim alınan villalarınız, yalnızca bir gün içerisinde en ince ayrıntısına kadar hızlı ve güvenilir bir şekilde temizlenecektir. Garantili profesyonel temizlik hizmeti sunan Beyoğlu temizlik şirketimiz, müşteri memnuniyetini oluşturana dek var gücüyle çalışmaktadır.

Beyoğlu İnşaat Sonrası Temizlik

Beyoğlu İnşaat Sonrası Temizlik

Beyoğlu inşaat sonrası temizliği oldukça komplike bir eylemdir. Yeni imar edilmiş yapısal konfigürasyonlarda, birçok yapı artığı ve baş edilmesi güç kalıntılar bulunur. Bunlar doğru ve kusursuz bir temizlik programıyla ekarte edilmezlerse, hem yüzeylerde kalıcı hasara neden olacak hem de ortamda hijyen ve sağlık koşullarına negatif etki edecektir. Bir yapının ikamete hazır duruma gelebilmesi, yapısal dokunuşların nihayete erdirilmesi ile mümkün olmaz.

İnşâsı biten her bir yapıda, genel ve detaylı temizlik programları gerçekleştirilmelidir. İnşaat sonrası temizlik uygulamalarında; ikinci el bir yapının temizlik prosedüründen farklı olarak, daha donanımlı bir ekipman ve deneyimli personel ihtiyacı gündeme gelecektir. Bunun için de profesyonel ve deneyimli temizlik firmalarından destek almanız gerekiyor.

İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Bu sorunun cevabına geçmeden önce, temizlik şirketlerinin muhtevasında yer alması elzem bazı maddelere değinmek yerinde olacaktır. İlk kullanım öncesi, bir yapı organizasyonunun iç alan temizliği yapılacaksa, bu hizmetin sağlanacağı firmanın da bazı kriterleri taşıyor olması gerekiyor. İşte birkaç maddeyle, temizlik firmalarının taşıması gereken nitelikler;

 1. Kurumsal ve nitelikli şirket yapılanması
 2. Yasal gerekliliklere uygun sertifika ve izin belgeleri
 3. Son teknolojik temizlik ekipmanları
 4. Eğitimli ve deneyimli personel ağı
 5. Firmanın referans değerleri
 6. Randevu gün ve saatlerine gösterilen hassasiyet
 7. Firmanın sektörel deneyimi
 8. Fiyat politikası
 9. İş güvenliği ve hijyen standartlarına bağlılık

Bu nitelikleri bünyesinde barındıran bir beyoğlu temizlik şirketi, en kreatif temizlik programını hayata geçirecektir. İnşaat sonrası kalıntıların bertaraf edilmesi ve yapının kullanılabilir bir seviyeye ulaştırılması aşağıdaki adımların atılması ile kanalizedir:

 • Boya kalıntılarının yok edilmesi
 • Cam üzerinde tabakalaşmış kir ve lekelerin arındırılması
 • Yüzeysel atıkların deterjan ve kir sökücü kimyasallar ile temizlenmesi
 • İnce toz ve partiküllerin endüstriyel makineler ile vakumlanması
 • Kuru ve ıslak temizlik programlarının gerçekleştirilmesi
 • Harç, etiket ve silikonlardan tüm yüzeylerin kurtarılması
 • Pencere oluklarındaki atıkların giderilmesi
 • Lavabo, mutfak, banyo ve wc gibi alanlara özel dokunuşların gerçekleştirilmesi
 • Ahşap mobilyaların, kapı ve dolapların tozlarının silinmesi
 • Parkelerin üzerindeki leke ve izlerin yok edilmesi

Beyoğlu İnşaat Sonrası Temizliği Ücretleri Nelerdir?

Beyoğlu inşaat temizliği ücretleri nedir sorusuna gelecek olursak;bazı yapısal niteliklerin belirlenmesi ile saptanabilmektedir. Tabi ki burada, temizlik firmalarının fiyat çizelgeleri de belirleyici bir etken. Temizlik şirketlerinin genel paketleri; mekanların metrekaresine, hacmine ve yapısal açıklıkları, dolaplar, oda sayısı gibi ek bilgilerin analizine bağlı olarak oluşturulur. Firmamız, uygun fiyatlar ve üstün performans ilkesi ile yolan alan bir kuruluş.

Temizlik ihtiyacı olan tüm iç yapılarda, özel ve etkin bir temizlik programı hayata geçiren kurumumuz, bütçe dostu bir hizmet sunumunu hayata geçirmektedir. İç mekanların tüm atık ve kirlerden arındırılması, daha sağlıklı ve konforlu iş & yaşam alanlarına kavuşmanıza katkı sağlayacaktır. Bu yönde hizmet veren kurumların, profesyonel bir faaliyet sergilemesi yaşam düzeyine direkt etki eden unsurlar arasında. Firmamızın ekonomik paketleri ve kampanyalar hakkında detaylı bilgi için, müşteri destek hattımızdan ve alternatif iletişim kanallarımızdan komünikasyona geçebilirsiniz.

Beyoğlu Boş Ev Temizliği

Beyoğlu boş ev temizliği

Beyoğlu boş ev temizliğinde inşaat aşamasından yeni çıkmış ya da bir önceki kiracı tarafından boşaltılmış evlerde, kapsamlı bir temizlik planı uygulanması gerekiyor. Özellikle hor kullanılmış ya da uzun süre temizlik görmemiş alanlarda, bu işi profesyonellere bırakmak en doğru tercih olacaktır. Çünkü bu süreç zaman ve emek sarfiyatı bakımından oldukça zorlayıcı olabilmektedir. Kullanım durumuna ya da boş kalma süresine göre içeride pek çok toz ve kalıntı birikebilir. Bunlar toz ve yağ birikintilerinden, inşaat sonrası zeminlerde ve yüzeylerde kalan iz ve kırıntılara kadar, her şekilde olabilmektedir. Beyoğlu Boş ev temizliği şu gibi durumlarda ihtiyaç duyulan bir hizmet koludur;

 • Yapım aşaması bitmiş bir evin inşaat kalıntıları
 • Tadilat sonrası kalıntılar
 • Önceki kullanımlardan kalan atık ve tozlar

Bir haneye taşınmadan önce muhakkak elden geçirilmesi gerekmektedir. Boya-badana ve tadilat gibi uygulamaların yanı sıra kapsamlı bir temizlik muhakkak uygulanmalıdır. Evin veya ofisin içinde eşya bulunmuyor olması kolay bir temizlik süreci anlamına gelmemektedir. Çoğunlukla, hali hazırda ikamet edilen hanelerden daha fazla emek harcanan bir durumla karşıya karşıya kalınmaktadır. Buna daha çok, tadilat ve inşa sonrası durumlar neden olmaktadır. Bunun yanı sıra; yerleşmiş kirler, kapalı kısımlarda -özellikle mutfak ve banyoda- biriken yağ kalıntıları özel bir ihtimam gerektirebilir.

Beyoğlu Boş Ev Temizliği Nasıl Yapılır?

Beyoğlunda boş ev temizliği nasıl yapılır konusuna gelecek olursak bir mekanın, taşınma öncesinde uygun bir yaşam alanına dönüştürülmesi esastır. Hijyen koşullarına uygun bir ortam oluşturmak, sağlık açısından da önem taşımaktadır. Eşyalarınızı yerleştirmeden önce tüm yüzeylerin sterilize edilmesi gerekiyor. Hanelerin temizlenmesi tabi ki süreklilik arz eden bir durum. Fakat bir meskene taşınmadan önce, her metrekarenin atık ve pisliklerden arındırılması ayrı bir süreç. Bu işlem sırasında, standart uygulamalar şu şekilde sıralanabilir;

 • Zemindeki kalıntılar toplanır.
 • Elektrikli aletlerle süpürme işlemi yapılır.
 • Kapı ve pencere pervazları ile cam yüzeyler silinir.
 • Kombi peteklerinin iç ve dış yüzey temizliği yapılır.
 • Tek tek odalar ve salon temizlenir.
 • Duvar yıkama işlemi yapılır.
 • Banyo fayansları, lavabolar, tuvalet, küvet ya da duşa-kabin bölümleri dezenfekte edilir.
 • Mutfak dolapları ve ankastreler silinir.
 • Varsa balkon ve teraslar da yıkanır.
 • Son olarak zemin paspasla tozlardan arındırılır.

Tüm bu uygulamaların yeterli bir ekipmanla ve gerekli temizlik ürünleriyle yapılması gerekmektedir. En iyi sonucu alabilmek adına bu unsurlara dikkat edilmesi şart. Görünüme yansıyan bir temizlikten ziyade; dezenfekte ve sterilize gibi müdahaleler önem teşkil ediyor.

Bu uygulamalara ek olarak; evin büyüklüğüne göre personel ihtiyacı ve uygulama planı belirlenir. Çünkü, kullanımda olmayan alanların temizliği detaylı ve zahmetli bir iş olabilmektedir. Hızlı ve itinalı bir uygulama için tüm ihtiyacın önceden belirlenip planlanması doğru olacaktır.

Beyoğlu Boş Ev Temizliği

Beyoğlu Boş Ev Temizliği Fiyatları

Beyoğlu boş ev temizliği fiyatları temizliği yapılacak eve göre değişkenlik göstermektedir. Hane içlerinin temizliği konusunda hizmet veren firmaların kendilerine has bir fiyat politikası vardır. Fakat genel olarak fiyatı belirleyen; alanın metrekaresi, ihtiyaç duyulan personel sayısı gibi etkenlerdir. Kendi başınıza yapacağınız temizlik hem yeterli olmayabilir, hem de aşırı malzeme tüketimine sebep olarak bütçenizi sarsabilir.

Beyoğlu Temizlik Şirketi, tüm hizmet dallarında olduğu gibi, boş ev temizliği aşamasında da müşterilerine kolaylık sağlayan bir prensibi benimsemektedir. Bu doğrultuda amaç; ekonomik koşullarda verilen bir hizmetin aynı zamanda memnuniyet verici bir seviyede olmasıdır. Teknik uygulamalar, özenli bir çalışma ve bilgi birikimini gerekli kılan özelliklere sahip. Bu yüzden Beyoğlu Avant Temizlik olarak, tüm personel ve gerekli teçhizat kullanımında üst düzey bir performans göstermeyi amaçlar. Memnuniyet garantili teknik uygulamalar için firmamız yetkilileriyle iletişime geçebilirsiniz.

Beyoğlu Yangın Sonrası Temizliği

Yangın sonrası temizlik konusu, oldukça önemli ve ehemmiyet gösterilmesi gereken bir konudur. Beyoğlu yangın sonrası temizlik şirketi olarak sunduğumuz hizmetler, afet sonrası oluşan keşif ile başlıyor. Yangın sonrasında ev, ofis, depo, fabrika ve benzeri pek çok alan için özel bir çalışma yapıyoruz. Keşif için ücretsiz hizmet verdiğimizden dolayı, öncesinde meskenler için bir analiz yapmaktayız.

Durumlara göre (yani yangın sonrası duruma göre), makine ve kimyasal ihtiyaçlar ile ilgili bir liste hazırlıyoruz. Ayrıca personel desteğini de buna göre organize ediyoruz. Ortalama 1 ile 3 gün arasında, söz konusu meskeni oldukça özenli bir şekilde temizliyoruz ve eskisine göre çok daha önemli bir görüntüye sahip bir hale getiriyoruz.

Beyoğlu Temizlik Şirketi Çözümleri ile siz değerli müşterilerimize tam istediğiniz gibi bir hizmet alacağınızın taahhüdünü veriyoruz.

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Yangın sonrası temizlik için, yapılan çalışmaları kendi içinde farklı yapılarda ve başlıklarda değerlendirebilirsiniz. Kaba temizliği ve ince temizliği ile ön plana çıkarılan pek çok seçenek için, yangın sonrası temizliği oldukça detaylı bir hale getiriyoruz. Kaba pisliği uzaklaştırıyoruz öncelikle ilk olarak. Ardından ihtiyaçlara göre badana, boya ustalarını ve bu konuda gerekli gördüğümüz ustaları ön plana çıkarıyoruz. Bu süreçte hızlı bir tadilat çalışması başlıyor.Bu süreç zarfında, halı, koltuk, yatak ve genel temizlik gibi süreçler giriyor devreye.

Bu hizmetleri normalde ayrı ayrı yapan firmalar bulunur iken, biz bu konuda Beyoğlu yangın sonrası temizlik şirketi olarak, bütün bu gerekli hizmetleri entegre ve uyumlu bir şekilde kendi bünyemizde ön plana çıkarıyoruz. Süreç olarak sıralayacak olursak, aşağıdaki detaylar, sırasıyla yaptığımız hizmetler arasında yer almaktadır.

 • Yangın sonrası için, öncelikle söz konusu mekanın, havalandırılmasını sağlıyoruz. Bu sayede zehirlenmelerin önüne geçmiş oluyoruz.
 • Pek çok deforme olan eşyayı, kaba pislikleri ve çöpleri, söz konusu alandan uzaklaştırıyoruz.
 • Yangının söz konusu olduğu alanlarda, isler tavandan tabana doğru yayıldığı için sıralamayı da bu şekilde yapmaktayız.
 • Temizlikler yapılıyor, kabalar alınıyor ve ardından badana ve boya için, ustalar çağırılıyor.
 • Antibakteriyel özel kimyasallar ile, koltuk ve halıların dezenfekte edilmesini sağlıyoruz. Sırası ile pek çok ürünü dezenfekte etmek, en önemli işlerimizin arasında yer alıyor yangın sonrası temizlik konusunda.
 • Perdeler, yastıklar, battaniyeler, yorganlar gibi özel temizlik gerektiren ürünleri, organize bir şekilde yıkama konusunda uzman alanlara transfer ediyoruz, ya da ortak bir çözüm üretiyoruz sizinle birlikte.
 • Yangın sonrası boya ve badana gibi süreçler, genel oda boyaması gibi düşünülmelidir. Bu yüzden yerlere özel poşetler serilmeli ve özel bantlar ile bantlama yapılmalıdır. Bu detaylardan oluşabilecek sızıntıların önüne geçmek için, bu poşet konusuna ekstra dikkat etmelisiniz. Bu sayede ekstra temizlik parası ödememiş olursunuz.
 • Yangın sonrası, duruma göre deforme olmuş ya da işlevini yitirmiş alanlar olabilir. Buraları dekore etmek için, söz konusu ihtiyaçlar listelenmelidir. Duruma göre ustalar çağrılmalıdır. Tesisatçı, parkeci, ustalar, fayans ustaları, alçı ustaları gibi ihtiyaçlar, temizlik süreçlerinde önem arz ediyor.
 • Hizmet alacağınız bireylerin ya da firmaların, kurumsal olması çok önemlidir. Bu konuda da dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Bize Ulaşın!

Beyoğlu yangın sonrası temizliği hizmeti için, sizlere bu konularda yardımcı oluyoruz. Bu yüzden ücretsiz bizlere 7/24 ulaşabilir, söz konusu alan için ücretsiz bir keşif hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede fiyat olarak, ücret olarak da ne kadar bir ödeme yapmanız gerektiği belirlenmiş olur.

Bütün konuların ve aklınıza takılan soruların cevapları için, birkaç tıklama işlemi yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sitemizi takip etmeye devam edin.

Beyoğlu Otel Temizliği

Beyoğlu otel temizliği hizmetlerimiz, son yıllarda ciddi derecede değerlenmiştir. Otel temizliği söz konusu olduğu zaman, pek çok büyük tesis ve işletme, artık alanında uzman temizlik firmaları ile anlaşma yapmaktadır. Bu kapsam dahilinde oldukça önemli bir yerde hizmet verdiğimiz için, gayet güvenli ve verimli bir çalışma sunuyoruz.

İngiliz, Arap ve Rus turistlerin son yıllarda artması ile ilgili, pek çok otel kendi iç çalışmalarını değiştirdi ve hizmetlerini çok daha üst seviyelere çıkarmaya başladı. Özellikle İstanbul’un Beyoğlu gibi büyük ilçelerindeki otellerin doluluk oranları genellikle %90 civarlarında seyrediyor. Bu da haliyle oda değişim sayısı ile ilgili kısa süreçler yaratıyor. Bu yüzden oda temizliği ve değişimleri ile ilgili sistemli bir çalışma geliştiriyoruz.

Beyoğlu Temizlik Hizmetlerimiz ile otel temizliği talepleriniz %100 memnuniyet garantili yerine getirilmektedir.

Beyoğlu Otel Temizliği Nasıl Yapılır?

Beyoğlu otel temizliği hizmetlerimiz ile ilgili ön plana çıkardığımız çalışmaların arasında, odadaki çarşafların, nevresim takımlarının, yastıkların ve diğer detayların özenle temizlenip hijyenik bir şeklide poşetlenmesi ile başlıyoruz çalışmaya. Oda numarası ile birlikte paketlenip alınıyor poşetler ve yaz, kış mevsimine göre ayarlanıyor.

Yataklarda yer alan sıvı akıntıları ile ilgili olarak, özellikle buhar ve güçlü vakum makineleri kullanıyoruz. Bu sayede bir sonraki müşteri için gayet hazır, rahat ve huzurlu bir şekilde dinlenebileceği bir oda sunmuş oluyoruz. Battaniyelerin ve yorganların değişimi hizmetlerini yapıyoruz. Ayrıca, bunlara ek olarak organize ettiğimiz çalışmaları şu şeklide sıralayabiliriz;

 • Mini barın, kumandaların ve tuvaletlerin, özel hijyen ürünleri ile temizlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede bir önceki müşteriye dair hiçbir detay bırakmıyoruz odada. Tertemiz, yeni müşteriye sunmuş oluyoruz.
 • Masaları, sandalyeleri rahat bir şekilde bırakıyoruz ve kapıları, pencereleri açarak, havalandırma işlemi yapıyoruz.
 • Müşterileriniz için, özel olarak oda temizliklerini hallettikten sonra, genel olarak otelin genel kullanım alanlarına yöneliyoruz.
 • Ön banko, lobi ve yemekhaneden tutun da, toplantı salonları ve dinlenme salonları gibi yoğun olarak kullanılan alanları da, her 8 saatte bir temizliyoruz, kullanılan ürünlerin ve malzemelerin yüzeylerini özel hijyen ürünlerimiz ile arındırıyoruz.
 • Bu hizmetleri sizlere sunacak olan personeller, sağlık bakanlığının oteller için uygun gördüğü standartlar çerçevesinde hizmet vermelidir. Bu da önemli bir ayrıntıdır Beyoğlu otel temizliği firmamız için.

Beyoğlu Otel Temizliği Ek Hizmetlerimiz Neler?

Yukarıda yer alan hizmetlerimize ek olarak sunduğumuz otel temizliği hizmetlerine ek olarak, aşağıda listelediğimiz hizmetleri de özel olarak sizlere sunuyoruz. Bunları da şu şekilde maddeler halinde yazabiliriz;

 • Otelin genel temizliği : İnsan sirkülasyonunun yoğun olarak yaşandığı otellerde, temizliğin önem arz ettiğini söylemeliyiz. Bu yüzden hijyen problemlerini en temel noktalardan çözüyoruz.
 • Otellerin periyodik olarak yapılan temizliği,
 • Otel koltuk yıkama hizmeti,
 • Otel halıfleks yıkama hizmeti,
 • Otel yatak yıkama hizmeti,
 • Otel mermer yıkama hizmeti,
 • Oteller için temizlik personeli temini hizmeti,
 • İnşaat sonrası otel temizlik hizmeti,
 • Tadilat sonrası otel temizlik hizmeti,
 • Yangın sonrası otel temizlik hizmeti,
 • Otellerin (özellikle büyük otellerin), cam temizleme hizmeti,
 • Otellerin dış cephe temizliği hizmeti

Gibi ekstra hizmetlerimiz ile, Beyoğlu otel temizliği konusunda oldukça profesyonel bir çalışma sunuyoruz ve sizlere bu çalışmaları en hızlı şekillerde ön plana çıkarıyoruz. Detaylar ve fırsatlar için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmeniz olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sitemizi inceleyerek, söz konusu hizmetlerimiz ile ilgili bütün detayları ön plana çıkarmaya başlayın. Güncel çözümlerimiz ve fırsatlarımızı, sizlere her konuda sunmak için, elimizden gelen güncellemeleri ve çalışmaları yapmaya devam ediyoruz.

Beyoğlu Ofis Temizliği

Ofis temizliği, günümüzde pek çok işlemi bir arada barındırdığı için hem kullanım alanı, hem de çalışma alanı olması bakımından ayrı detaylar barındırmaktadır. Beyoğlu ofis temizliği çalışmalarımızda bu konuya özenle dikkat ediyoruz. Uzmanlık alanlarımız arasında yer alan ofis temizlik hizmeti, taleplere dair uygun çözümler üretiyor ve müşterileriniz ile etkileşim kurmanız açısından oldukça net çözümler sağlıyoruz sizler için. Akşam temizlik hizmetlerinden tutun da, haftalık temizlik hizmetleri ve tek seferlik olarak oldukça detaylı bir yapıda ön plana çıkarılan temizlik hizmetleri gibi seçenekleri sizlere sunuyoruz.

Çalışma mantığımız ve detaylandırılmış hizmetlerimiz ile, sizlere bölüm bölüm ve tek nokta üzerinden hizmet sunarak çalışmalar sağlamaya bütün hızımız ile devam ediyoruz. Size dair ürettiğimiz, sizin için ön plana çıkardığımız ve ayrıcalıklı seçeneklerimiz ile çok daha rahat seçeneklere ulaşmanızı sağladığımız pek çok detay bulunuyor. Beyoğlu ofis temizliği konusunda da ön plana çıkarılan bu çalışmaları rahatlıkla inceleyebilir, kendi içinizde de yenilikçi yapılara ulaşabilirsiniz.

Tek Seferlik Temizlik Hizmeti Nedir?

Ön plana çıkardığımız tek seferlik temizlik hizmetine detaylı olarak bakalım. İş yerlerinde yoğun olarak kullanılan yerleri belirliyoruz öncelikle ve sonrasında bir planlama yapıyoruz. Camların temizlikleri ilk sırada yer alıyor bu kapsam dahilinde. Camlarınızın temizliği, iş sağlığı ve güvenliği kapsamında ön plana çıkardığımız güvenlik çerçeveleri ile sağlanıyor. Bu yüzden uygun emniyet kemerleri de kullanıyoruz.

İhtiyaç duyduğumuz malzemelerin hemen hemen hepsini, firmamız tarafından temizlik yapılacak olan iş yerine getiriyoruz. Bu sayede, sizler için ekstra bir gerekçe bulunmuyor. Bütün aksesuarlarımızı ve malzememizi kendimiz getiriyoruz. Cam temizliği, çerçeve temizliği, mutfak temizliği, sandalye temizliği ve tuvaletlerin temizliği gibi pek çok temizlik gerektiren yerleri analiz edip, hepsini en özverili şekillerde temizliyoruz. Ofisin büyüklüğüne göre bir sunum hazırlayıp sizlere hızlı bir şeklide sunuyoruz, işlem öncesinde.

Beyoğlu Temizlik Şirketleri arasında siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmeti sunacağımızın memnuniyetiniz konusunda garanti veriyoruz.

Haftalık ve Aylık Periyodik Ofis Temizliği Hizmeti Nedir?

Haftada bir olarak yapılan ve süreklilik teşkil eden temizlik hizmeti olarak çıkıyor karşımıza. Ortalama 2 ile 4 saat arası süren temizlik işlemlerinde, yapılan anlaşmalara göre çalışmalar sunuyoruz genellikle. Ekip ile birlikte hareket edildiği için, gayet pratik ve detaylı bir çalışma ön plana çıkarılmış oluyor. Taleplerinize göre çöplerin boşaltılmasından tutun da, bulaşıkların yıkanması gibi detaylara kadar geniş bir temizlik hizmeti sunuyoruz. Ofiste yapılacak ekstra işler için de, yine sizlerin talebine göre kurumsal bir sözleşme hazırlıyoruz. Bu sayede çok daha verimli ve estetik bir dil ile hizmet sunuyoruz. Bu yüzden, gayet hijyenik, gayet temiz ve özverili çözümlerimiz ile sizlere çok daha pratik hizmetler sunmanın keyfini yaşıyoruz.

Günlük Temizlik Hizmetleri Nedir?

Beyoğlu ofis temizliği şirketi olarak, sizler için ön plana çıkardığımız çalışmaların arasında yer alan günlük temizlik hizmeti, oldukça yoğun şekillerde tercih edilen ve belirli zamanlarda temizlik elemanlarımız ile sunduğumuz hizmettir. Mesai saatinden sonra yapılan temizlikler, sizin iş bitiş saatinize göre hesaplanır genellikle. Malzemelerin hepsi, firmamızdan olacak şekilde bir anlaşma yaptığımız için, sizler için ekstra bir ekleme ya da ücret çıkmayacaktır. Yaptığımız temizliklerde, personel yapımız ile hizmet verdiğimiz için, ücretlendirmeyi de bu minvalde ön plana çıkarmaktayız. Bu sayede seçimlerin ve yapılacak çalışmaların önemine de ayrı bir bakış sunuyoruz. İhtiyaçlarınıza dair ön plana çıkardığımız pek çok temizlik seçeneğini, birkaç tıklama ile ön plana çıkarabilirsiniz. Zaman kaybetmeyin ve ayrıntılı çalışmaları yakından takip etmeye devam edin. Sizin için ürettiğimiz, bütün temizlik kampanyalarını sitemizden takip edebilirsiniz.

Beyoğlu Ev Temizliği

Beyoğlu ev temizliği hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz için olmazsa olmaz hizmet kategorilerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle ev temizliklerinde ortaya çıkan güvenilir ve işinin ehli personel bulma probleminin çok olmasının farkında olan temizlik şirketimiz bu konuda gerekli olan adımları titizlik ile atmıştır. Ev temizliği için yönlendirmiş olduğumuz personel kadromuz bizlerle sürekli çalışan kişilerden oluşmaktadır. Bunun sonucu gerek iş deneyimi gerekli güvenilir oluşu noktasında garanti vermekten çekinmiyoruz ve bizler kadromuzda ki tüm çalışanlarımıza tam olarak inanıp güvenmekteyiz.

Ev Temizliği Seçenekleri ve Kapsamları

Ev temizliği seçenekleri kendi arasında bir çok farklılık oluşturmaktadır. Genel olarak şu şekilde çeşitleri mevcuttur. Dolu yani eşyalı ev temizliği, Boş ev temizliği, İnşaat sonrası ev temizliği, Tadilat öncesi ve sonrası ev temizliği şeklindedir. Aynı zamanda dolu ev temizliklerini gündelikçi hizmeti, ütücü gibi tanımlamaları mevcuttur.

Beyoğlu Eşyalı Dolu Ev Temizliği

Gündelikçi veya temizlikçi bayan hizmeti olarak isimlendirdiğimiz bu hizmetimizde genel olarak oturmakta olduğunuz eşyalı evleriniz için yapılan temizlik hizmetidir. Bu hizmet talep edilmesi durumunda birden fazla personel ile yapıla bilinmektedir. Ancak standart temizliği bir personel yerine getirmektedir. Çalışma saatleri sabah 9 ile akşam 17:00 saatleri arasında sürmektedir. Bu saatler arasında genel ev temizliği, ütü yapmak, perde yıkama ve asma gibi bir çok talep yerine getirilmektedir. Ancak burada bilinmesi gereken bir kişinin yapabileceği sınırlı olacağıdır. Bu şu demek değilir, Personelimiz saat doldurma adına zaman geçirmeyecektir. Gerekli el çabukluğu ile hareket edecektir bu konuda sizlere garanti vermekteyiz.

Beyoğlu Ev Temizliği Şirketi

Beyoğlu Boş Ev Temizliği

Boş ev temizliği hizmetini öncelikle iyi tanımlamak gerekiyor. Çünkü özellikle inşaat sonrası ve tadilat sonrası ev temizlikleri ile karıştırılmaktadır. Beyoğlu ilçemizde sağladığımız boş ev temizliği hizmeti daha önce oturulmuş ve boşaltılmış olan evleri kapsamaktadır. Ve bunun sonucu taşınma öncesi ev temizliği olarak da tanımlayacağımız temizlik seçeneği ortaya çıkmaktadır. Bu çalışmada çoklu personel ile hizmet verilir ve ince temizlik çalışması yapılır. Bu çalışma esnasında camlar ve çerçeveleri, zeminler, kapılar, tuvalet, banyo ve mutfak dolapları iç ve dış olmak üzere temizlenir. Temizlik sonrası yetkili kişi tarafından onay verilmesi durumunda çalışma sonlandırılacaktır. Temizlik hizmetlerimizde sizlerin memnuniyeti bizler için başarı kriteri sayılmaktadır.

Beyoğlu Boş Ev Temizliği Şirketleri

Beyoğlu İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Temizlenecek olan evin daha öncesinde herhangi bir şekilde kullanılmamış olması oranın inşaat sonrası bir temizlik olduğu anlamına gelmektedir. İnşaat sonrası temizlik işlemleri öncelikle kaba temizlik ve sonrasında incel temizlik şeklinde iki seçenek mevcuttur. Temizlik çalışmaları için kullanılacak tüm malzeme ve makineler şirketimiz tarafından temin edilmektedir. Çalışmalarda inşat kalıntılarının tamamından kurtulmak için gerekli kazıma işlemleri yapılmaktadır.

Beyoğlu İnşaat Sonrası Ev Temizliği Şirketi

Beyoğlu Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Yaşamakta olduğunuz veya taşınma öncesi yaptırmış olduğunuz boya badana, tuvalet ve banyo tadilatı, zemin döşemesi değişimi gibi çalışmalar sonrası yaptırılan temizliğin adına tadilat sonrası ev temizliği denilmektedir. Bu temizlik çalışmasında da ince yani detaylı temizlik hizmeti sürdürülmektedir. Ve bu çalışma için en az 2 personel görevlendirilmektedir.

Beyoğlu Tadilat Sonrası Ev Temizliği Şirketi

Beyoğlu Temizlik Şirketi ile sizde ev temizliği konusunda tüm taleplerinize cevap bula bilirsiniz. Ev temizlikleri için yukarıda söz konusu seçenekler dışında yangın sonrası ev temizliği, su baskını sonrası ev temizliği gibi seçeneklerimiz de mevcuttur.

Ev temizlikleri diğer bir çok temizlik seçeneğine göre çok daha hijyenik bir çalıştırma gerektirmektedir. Çünkü ailemizin çocuklarımızın yaşam alanlarıdır ve sağlık açısından sorunsuz olması gerekmektedir. Beyoğlu ilçemiz de bu konuda siz değerli müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza hizmet ve memnuniyet garantisi veriyoruz. Hizmet talepleri için iletişim sayfamızdaki seçenekleri kullanarak bizlerle iletişime geçe bilirsiniz.