ARA02129091696

Beyoğlu Yangın Sonrası Temizliği

beyoglu-yangın-sonrası-temizligi

Yangın sonrası temizlik konusu, oldukça önemli ve ehemmiyet gösterilmesi gereken bir konudur. Beyoğlu yangın sonrası temizlik şirketi olarak sunduğumuz hizmetler, afet sonrası oluşan keşif ile başlıyor. Yangın sonrasında ev, ofis, depo, fabrika ve benzeri pek çok alan için özel bir çalışma yapıyoruz. Keşif için ücretsiz hizmet verdiğimizden dolayı, öncesinde meskenler için bir analiz yapmaktayız.

Durumlara göre (yani yangın sonrası duruma göre), makine ve kimyasal ihtiyaçlar ile ilgili bir liste hazırlıyoruz. Ayrıca personel desteğini de buna göre organize ediyoruz. Ortalama 1 ile 3 gün arasında, söz konusu meskeni oldukça özenli bir şekilde temizliyoruz ve eskisine göre çok daha önemli bir görüntüye sahip bir hale getiriyoruz.

Beyoğlu Temizlik Şirketi Çözümleri ile siz değerli müşterilerimize tam istediğiniz gibi bir hizmet alacağınızın taahhüdünü veriyoruz.

Yangın Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

Yangın sonrası temizlik için, yapılan çalışmaları kendi içinde farklı yapılarda ve başlıklarda değerlendirebilirsiniz. Kaba temizliği ve ince temizliği ile ön plana çıkarılan pek çok seçenek için, yangın sonrası temizliği oldukça detaylı bir hale getiriyoruz. Kaba pisliği uzaklaştırıyoruz öncelikle ilk olarak. Ardından ihtiyaçlara göre badana, boya ustalarını ve bu konuda gerekli gördüğümüz ustaları ön plana çıkarıyoruz. Bu süreçte hızlı bir tadilat çalışması başlıyor.Bu süreç zarfında, halı, koltuk, yatak ve genel temizlik gibi süreçler giriyor devreye.

Bu hizmetleri normalde ayrı ayrı yapan firmalar bulunur iken, biz bu konuda Beyoğlu yangın sonrası temizlik şirketi olarak, bütün bu gerekli hizmetleri entegre ve uyumlu bir şekilde kendi bünyemizde ön plana çıkarıyoruz. Süreç olarak sıralayacak olursak, aşağıdaki detaylar, sırasıyla yaptığımız hizmetler arasında yer almaktadır.

  • Yangın sonrası için, öncelikle söz konusu mekanın, havalandırılmasını sağlıyoruz. Bu sayede zehirlenmelerin önüne geçmiş oluyoruz.
  • Pek çok deforme olan eşyayı, kaba pislikleri ve çöpleri, söz konusu alandan uzaklaştırıyoruz.
  • Yangının söz konusu olduğu alanlarda, isler tavandan tabana doğru yayıldığı için sıralamayı da bu şekilde yapmaktayız.
  • Temizlikler yapılıyor, kabalar alınıyor ve ardından badana ve boya için, ustalar çağırılıyor.
  • Antibakteriyel özel kimyasallar ile, koltuk ve halıların dezenfekte edilmesini sağlıyoruz. Sırası ile pek çok ürünü dezenfekte etmek, en önemli işlerimizin arasında yer alıyor yangın sonrası temizlik konusunda.
  • Perdeler, yastıklar, battaniyeler, yorganlar gibi özel temizlik gerektiren ürünleri, organize bir şekilde yıkama konusunda uzman alanlara transfer ediyoruz, ya da ortak bir çözüm üretiyoruz sizinle birlikte.
  • Yangın sonrası boya ve badana gibi süreçler, genel oda boyaması gibi düşünülmelidir. Bu yüzden yerlere özel poşetler serilmeli ve özel bantlar ile bantlama yapılmalıdır. Bu detaylardan oluşabilecek sızıntıların önüne geçmek için, bu poşet konusuna ekstra dikkat etmelisiniz. Bu sayede ekstra temizlik parası ödememiş olursunuz.
  • Yangın sonrası, duruma göre deforme olmuş ya da işlevini yitirmiş alanlar olabilir. Buraları dekore etmek için, söz konusu ihtiyaçlar listelenmelidir. Duruma göre ustalar çağrılmalıdır. Tesisatçı, parkeci, ustalar, fayans ustaları, alçı ustaları gibi ihtiyaçlar, temizlik süreçlerinde önem arz ediyor.
  • Hizmet alacağınız bireylerin ya da firmaların, kurumsal olması çok önemlidir. Bu konuda da dikkatli olmanızı öneriyoruz.

Bize Ulaşın!

Beyoğlu yangın sonrası temizliği hizmeti için, sizlere bu konularda yardımcı oluyoruz. Bu yüzden ücretsiz bizlere 7/24 ulaşabilir, söz konusu alan için ücretsiz bir keşif hizmeti alabilirsiniz. Bu sayede fiyat olarak, ücret olarak da ne kadar bir ödeme yapmanız gerektiği belirlenmiş olur.

Bütün konuların ve aklınıza takılan soruların cevapları için, birkaç tıklama işlemi yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sitemizi takip etmeye devam edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...