ARA02129091696

Beyoğlu Otel Temizliği

beyoglu-otel-temizligi

Beyoğlu otel temizliği hizmetlerimiz, son yıllarda ciddi derecede değerlenmiştir. Otel temizliği söz konusu olduğu zaman, pek çok büyük tesis ve işletme, artık alanında uzman temizlik firmaları ile anlaşma yapmaktadır. Bu kapsam dahilinde oldukça önemli bir yerde hizmet verdiğimiz için, gayet güvenli ve verimli bir çalışma sunuyoruz.

İngiliz, Arap ve Rus turistlerin son yıllarda artması ile ilgili, pek çok otel kendi iç çalışmalarını değiştirdi ve hizmetlerini çok daha üst seviyelere çıkarmaya başladı. Özellikle İstanbul’un Beyoğlu gibi büyük ilçelerindeki otellerin doluluk oranları genellikle %90 civarlarında seyrediyor. Bu da haliyle oda değişim sayısı ile ilgili kısa süreçler yaratıyor. Bu yüzden oda temizliği ve değişimleri ile ilgili sistemli bir çalışma geliştiriyoruz.

Beyoğlu Temizlik Hizmetlerimiz ile otel temizliği talepleriniz %100 memnuniyet garantili yerine getirilmektedir.

Beyoğlu Otel Temizliği Nasıl Yapılır?

Beyoğlu otel temizliği hizmetlerimiz ile ilgili ön plana çıkardığımız çalışmaların arasında, odadaki çarşafların, nevresim takımlarının, yastıkların ve diğer detayların özenle temizlenip hijyenik bir şeklide poşetlenmesi ile başlıyoruz çalışmaya. Oda numarası ile birlikte paketlenip alınıyor poşetler ve yaz, kış mevsimine göre ayarlanıyor.

Yataklarda yer alan sıvı akıntıları ile ilgili olarak, özellikle buhar ve güçlü vakum makineleri kullanıyoruz. Bu sayede bir sonraki müşteri için gayet hazır, rahat ve huzurlu bir şekilde dinlenebileceği bir oda sunmuş oluyoruz. Battaniyelerin ve yorganların değişimi hizmetlerini yapıyoruz. Ayrıca, bunlara ek olarak organize ettiğimiz çalışmaları şu şeklide sıralayabiliriz;

 • Mini barın, kumandaların ve tuvaletlerin, özel hijyen ürünleri ile temizlenmesini sağlıyoruz. Bu sayede bir önceki müşteriye dair hiçbir detay bırakmıyoruz odada. Tertemiz, yeni müşteriye sunmuş oluyoruz.
 • Masaları, sandalyeleri rahat bir şekilde bırakıyoruz ve kapıları, pencereleri açarak, havalandırma işlemi yapıyoruz.
 • Müşterileriniz için, özel olarak oda temizliklerini hallettikten sonra, genel olarak otelin genel kullanım alanlarına yöneliyoruz.
 • Ön banko, lobi ve yemekhaneden tutun da, toplantı salonları ve dinlenme salonları gibi yoğun olarak kullanılan alanları da, her 8 saatte bir temizliyoruz, kullanılan ürünlerin ve malzemelerin yüzeylerini özel hijyen ürünlerimiz ile arındırıyoruz.
 • Bu hizmetleri sizlere sunacak olan personeller, sağlık bakanlığının oteller için uygun gördüğü standartlar çerçevesinde hizmet vermelidir. Bu da önemli bir ayrıntıdır Beyoğlu otel temizliği firmamız için.

Beyoğlu Otel Temizliği Ek Hizmetlerimiz Neler?

Yukarıda yer alan hizmetlerimize ek olarak sunduğumuz otel temizliği hizmetlerine ek olarak, aşağıda listelediğimiz hizmetleri de özel olarak sizlere sunuyoruz. Bunları da şu şekilde maddeler halinde yazabiliriz;

 • Otelin genel temizliği : İnsan sirkülasyonunun yoğun olarak yaşandığı otellerde, temizliğin önem arz ettiğini söylemeliyiz. Bu yüzden hijyen problemlerini en temel noktalardan çözüyoruz.
 • Otellerin periyodik olarak yapılan temizliği,
 • Otel koltuk yıkama hizmeti,
 • Otel halıfleks yıkama hizmeti,
 • Otel yatak yıkama hizmeti,
 • Otel mermer yıkama hizmeti,
 • Oteller için temizlik personeli temini hizmeti,
 • İnşaat sonrası otel temizlik hizmeti,
 • Tadilat sonrası otel temizlik hizmeti,
 • Yangın sonrası otel temizlik hizmeti,
 • Otellerin (özellikle büyük otellerin), cam temizleme hizmeti,
 • Otellerin dış cephe temizliği hizmeti

Gibi ekstra hizmetlerimiz ile, Beyoğlu otel temizliği konusunda oldukça profesyonel bir çalışma sunuyoruz ve sizlere bu çalışmaları en hızlı şekillerde ön plana çıkarıyoruz. Detaylar ve fırsatlar için tek yapmanız gereken bizlerle iletişime geçmeniz olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sitemizi inceleyerek, söz konusu hizmetlerimiz ile ilgili bütün detayları ön plana çıkarmaya başlayın. Güncel çözümlerimiz ve fırsatlarımızı, sizlere her konuda sunmak için, elimizden gelen güncellemeleri ve çalışmaları yapmaya devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...