ARA02129091696

Beyoğlu Okul Temizliği

Beyoğlu Okul Temizliği
Beyoğlu Okul Temizliği

Beyoğlu okul temizliği hizmeti sunan firmamız, uzun yıllardır bu sektörde varlığını sürdürebilmektedir. İstanbul temizlik şirketleri arasında bir adım öne çıkan firmamızın çalışanları, alanında uzman ve yeterli tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır.

Okullar çocukların eğitim yuvaları olarak nitelendirildiği için hayatımızda büyük yer tutar. Gün içerisinde yüzlerce çocuğa yuva olan okullar aslında mikroplar ve bakterilerin en fazla bulunduğu alanlardır. Bu nedenle, temizlik konusunda daha titiz bir çalışma prensibi ile yaklaşılması gerekecektir.

Beyoğlu Okul Temizliği Nasıl Yapılır? Profesyonel Temizlik Hizmetinde Neler Yapılmaktadır?

Beyoğlu okul temizliği profesyonel temizlik hizmetlerine uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Hastalıkların en önemli bulaş kaynakları hiç kuşkusuz çocuklardır. Önlem alma konusunda daha dikkatsiz olan çocuklarda kalabalık ortamlar risk taşımaktadır.

Bu nedenle okullarda periyodik ve kapsamlı bir temizliğin yapılması şarttır. Aksi halde çocukların sağlığı tehlike girebilecektir. Firmamızda okul temizliği adı altında şu hizmetlere yer verilmektedir;

  • Okuldaki sınıf ve odalar havalandırılarak, çöplerin tamamı toplanır.
  • Her odada bulunan zemin, duvar, cam, dolap ve sıraların detaylı olarak temizliği yapılır.
  • Merdivenlerin, yemekhane ve diğer ortak kullanım alanları en ince ayrıntısına kadar temizlenir.
  • Tuvalet ve lavaboların temizliği yapılır.
  • Okul bahçesi temizlenerek, süpürme işlemi gerçekleştirilir.

Beyoğlu okul temizliğinde kullanılan ürünler alerjik olmayan, antibakteriyel özelliği bulunan, zararlı kimyasallar içermeyen ürünlerdir. Çocukların ve öğretmenlerin sağlığını ön planda tutan firmamız kaliteli ve zararsız temizlik ürünleri kullanmaya gayret göstermektedir.

Beyoğlu Okul Temizliği Fiyatları Neye Göre Hesaplanır?

Beyoğlu okul temizliği fiyatları, müşterilerimizin bütçesine uygunluk göstermektedir. Okul temizliğinde belirlenen fiyat içeriği okulun durumu, temizlenecek alanın boyutuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Temizlenecek okulun durumuna göre firmamız tarafından çalışacak personel sayısını belirler. Temizlik sırasında, müşterilerin talepleri ve geri bildirimine önem verilmektedir. Bu kapsamda temizlikte beğenilmeyen her detay yeniden gözden geçirilecektir.

Firmamız ile çalışmak istemeniz halinde, yalnızca telefon üzerinden randevu oluşturmanız yeterli olacaktır. Beyoğlu okul temizliği hizmeti sunan firmamız, daima detaylı ve garantili şekilde çalışmaktadır. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz ekibimiz, müşteri memnuniyetini oluşturabilmek amacıyla var gücüyle çalışmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...