ARA02129091696

Beyoğlu Ev Temizliği

beyoglu-ev-temizligi-sirketi

Beyoğlu ev temizliği hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz için olmazsa olmaz hizmet kategorilerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle ev temizliklerinde ortaya çıkan güvenilir ve işinin ehli personel bulma probleminin çok olmasının farkında olan temizlik şirketimiz bu konuda gerekli olan adımları titizlik ile atmıştır. Ev temizliği için yönlendirmiş olduğumuz personel kadromuz bizlerle sürekli çalışan kişilerden oluşmaktadır. Bunun sonucu gerek iş deneyimi gerekli güvenilir oluşu noktasında garanti vermekten çekinmiyoruz ve bizler kadromuzda ki tüm çalışanlarımıza tam olarak inanıp güvenmekteyiz.

Ev Temizliği Seçenekleri ve Kapsamları

Ev temizliği seçenekleri kendi arasında bir çok farklılık oluşturmaktadır. Genel olarak şu şekilde çeşitleri mevcuttur. Dolu yani eşyalı ev temizliği, Boş ev temizliği, İnşaat sonrası ev temizliği, Tadilat öncesi ve sonrası ev temizliği şeklindedir. Aynı zamanda dolu ev temizliklerini gündelikçi hizmeti, ütücü gibi tanımlamaları mevcuttur.

Beyoğlu Eşyalı Dolu Ev Temizliği

Gündelikçi veya temizlikçi bayan hizmeti olarak isimlendirdiğimiz bu hizmetimizde genel olarak oturmakta olduğunuz eşyalı evleriniz için yapılan temizlik hizmetidir. Bu hizmet talep edilmesi durumunda birden fazla personel ile yapıla bilinmektedir. Ancak standart temizliği bir personel yerine getirmektedir. Çalışma saatleri sabah 9 ile akşam 17:00 saatleri arasında sürmektedir. Bu saatler arasında genel ev temizliği, ütü yapmak, perde yıkama ve asma gibi bir çok talep yerine getirilmektedir. Ancak burada bilinmesi gereken bir kişinin yapabileceği sınırlı olacağıdır. Bu şu demek değildir, Personelimiz saat doldurma adına zaman geçirmeyecektir. Gerekli el çabukluğu ile hareket edecektir bu konuda sizlere garanti vermekteyiz.

Beyoğlu Ev Temizliği Şirketi

Beyoğlu Boş Ev Temizliği

Boş ev temizliği hizmetini öncelikle iyi tanımlamak gerekiyor. Çünkü özellikle inşaat sonrası ve tadilat sonrası ev temizlikleri ile karıştırılmaktadır. Beyoğlu ilçemizde sağladığımız boş ev temizliği hizmeti daha önce oturulmuş ve boşaltılmış olan evleri kapsamaktadır. Ve bunun sonucu taşınma öncesi ev temizliği olarak da tanımlayacağımız temizlik seçeneği ortaya çıkmaktadır. Bu çalışmada çoklu personel ile hizmet verilir ve ince temizlik çalışması yapılır. Bu çalışma esnasında camlar ve çerçeveleri, zeminler, kapılar, tuvalet, banyo ve mutfak dolapları iç ve dış olmak üzere temizlenir. Temizlik sonrası yetkili kişi tarafından onay verilmesi durumunda çalışma sonlandırılacaktır. Temizlik hizmetlerimizde sizlerin memnuniyeti bizler için başarı kriteri sayılmaktadır.

Beyoğlu Boş Ev Temizliği Şirketleri

Beyoğlu İnşaat Sonrası Ev Temizliği

Temizlenecek olan evin daha öncesinde herhangi bir şekilde kullanılmamış olması oranın inşaat sonrası bir temizlik olduğu anlamına gelmektedir. İnşaat sonrası temizlik işlemleri öncelikle kaba temizlik ve sonrasında incel temizlik şeklinde iki seçenek mevcuttur. Temizlik çalışmaları için kullanılacak tüm malzeme ve makineler şirketimiz tarafından temin edilmektedir. Çalışmalarda inşat kalıntılarının tamamından kurtulmak için gerekli kazıma işlemleri yapılmaktadır.

Beyoğlu İnşaat Sonrası Ev Temizliği Şirketi

Beyoğlu Tadilat Sonrası Ev Temizliği

Yaşamakta olduğunuz veya taşınma öncesi yaptırmış olduğunuz boya badana, tuvalet ve banyo tadilatı, zemin döşemesi değişimi gibi çalışmalar sonrası yaptırılan temizliğin adına tadilat sonrası ev temizliği denilmektedir. Bu temizlik çalışmasında da ince yani detaylı temizlik hizmeti sürdürülmektedir. Ve bu çalışma için en az 2 personel görevlendirilmektedir.

Beyoğlu Tadilat Sonrası Ev Temizliği Şirketi

Beyoğlu Temizlik Şirketi ile sizde ev temizliği konusunda tüm taleplerinize cevap bula bilirsiniz. Ev temizlikleri için yukarıda söz konusu seçenekler dışında yangın sonrası ev temizliği, su baskını sonrası ev temizliği gibi seçeneklerimiz de mevcuttur.

Ev temizlikleri diğer bir çok temizlik seçeneğine göre çok daha hijyenik bir çalıştırma gerektirmektedir. Çünkü ailemizin çocuklarımızın yaşam alanlarıdır ve sağlık açısından sorunsuz olması gerekmektedir. Beyoğlu ilçemiz de bu konuda siz değerli müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza hizmet ve memnuniyet garantisi veriyoruz. Hizmet talepleri için iletişim sayfamızdaki seçenekleri kullanarak bizlerle iletişime geçe bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...